Zboží můžete objednat přes E-shop, E-mail i Telefonicky

MAPA KDE NÁS NAJDETE

Navštívit nás můžete po tel. domluvě mezi 8:00 - 18:00 h.

KONTAKT

Oldřichovice 909
739 61 Třinec
tel: (+420) 724 062 293
info@pletivo3nec.eu

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI

Cena 4 144,00 Kč (162,51 €)
Cena 576,00 Kč (22,59 €)
Cena 806,00 Kč (31,61 €)

» O NÁS
O nás

Prodejem pletiva, sloupků a příslušenstvím se zabýváme od jara roku 2010.

Za tuto krátkou dobu jsme získali dobré jméno, díky kvalitním materiálům používaných při výrobě. V naší nabídce najdete výrobky především od českých renomovaných výrobců, jejichž kvalita je prověřena dlouholetou praxi v daném oboru.

 • U nás najdete, jak pletiva pozinkovaná. tak i pozinkovaná s potahem PVC, ohradová, chovatelská, svařovaná okrasná, drátěné panely, sloupky, příslušenství a podhrabové desky.

Jako PRVNÍ na trhu jsme začali vyrábět a prodávat:

 1. průběžné, koncové a rohové sloupky o tloušťce 2 a 3,2 mm, s komaxitovým nástřikem, které se při napínání napínacího drátu neohnou.
 2. systém k natažení pletiva ke sloupkům napínacími plocháči, taktéž s kvalitním komaxitovým nástřikem (již žádné upevňování pletiva ke sloupku vázacím drátem :-) )

Na podzim roku 2010 jsme do svého programu zařadili bezúdržbové ploty z hliníku, zábradlí z lehkých slitin a terasové desky.

 1. Hliníkové ploty a brány  osloví zákazníky, kteří kladou důraz na estetiku a ocení minimální potřebu údržby. Hliníková konstrukce nerezaví, nehnije, slouží neomezenou dobu. Množství profilů nabízí klasické i originální vzory s různými typy povrchů pro ozdobné a dekorační ploty, které budou sloužit pro řadu generací .
 2. Pro konečnou úpravu exteriéru a interiéru staveb dodáváme a montujeme systémy z lehkých slitin nabízející nové možnosti konstrukce zábradlí pro schodiště a terasy, francouzská okna, plotové výplně, bazény, přepážky pro administrativní a obchodní centra, dekorativní stěny apod.
 3. Terasové desky z kompozitního materiálu složeného z dřeva a PVC. Stabilní materiál pro podlahy a konstrukce venkovních teras, sklepení, podlahy kolem bazénů a vodních ploch, podlahy, pergoly, zahradní cesty a stavby, sklepení, restaurace a společenské prostory, oplocení apod. Charakteristika: přirozený vzhled, netvoří třísky, odolné proti plísním a hmyzu, recyklovatelný materiál, trvanlivost, bezúdržbovost, odolnost proti vodě a mrazu, protiskluzový povrch.

Od 1. 8. 2012 jsme se stali plátci DPH, abychom uspokojili nejen drobné odběratele, ale i firmy.

Neustále rozšiřujeme náš základní sortiment, aby si vybral každý zákazník:

 1. bezúdržbové dřevoplastové latě
 2. bezúdržbové plastové plotovky s fólií
 3. bezúdržbové dřevoplastové ploty
 4. sloupky z přírodního kamene
 5. sloupky z umělého kamene
 6. zahradní obrubníky plastové
 7. zahradní obrubníky betonové
 8. obrubníky pod plot
 9. plastová fólie pod plot
 10. mulčovací textilii
 11. dekorativní kámen
 12. kompostér
 13. drátěné panely Zenturo
 14. drátěné koše
 15. žebérkové pletivo
 16. nášlapné desky beton - imitace např.dřeva
Informační oznámení pro zákazníky - platné od 1.3.2017:
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“