Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Zboží můžete objednat přes E-shop, E-mail i Telefonicky

MAPA KDE NÁS NAJDETE

KONTAKT

Iveta Martynková
Oldřichovice 909
739 61 Třinec
tel: (+420) 724 062 293
info@pletivo3nec.eu
Otevírací doba 8:00 - 18:00 hod.
PO TELEFONICKÉ DOHODĚ !!!!

!!!!!! ZBOŽÍ V AKCI !!!!!!

Cena 134,00 Kč (5,21 €)

OBRUBNÍKY a CHODNÍKY

Neviditelný zahradní obrubník, pro oddělení trávníku od okrasných záhonů, pro zpevněných cest, ale i pro ohraničení solitérů v zahradě nebo parku. Obrubníky úplně zabrání prorůstání trávníku tam, kde trávu nechcete.

Přiznaný obrubník, pro oddělení trávníku od okrasných záhonů. Popřípadě pro zamezení prorůstání trávy do pletiva a snadné košení kolem plotu.


Záhonový chodník je neocenitelný při budování cestiček mezi záhony, v zahradě i sklenících. Cestičky nevyžadují údržbu, jsou stále čisté a nezaplevelené. Zvýšený okraj chodníku vytváří po obou stranách i záhonový obrubník. Chodník je opatřen fixačními žebry a čela zámky. Chodníky lze zatěžovat libovolnou zahradní technikou. Vlastní pokládka je velmi jednoduchá. Při změně dispozic záhonů je možné vše bez problémů vyjmout a použít znovu. Lze snadno vytvářet i křížení chodníků.


Se zahradním našlapným dílcem si můžete vytvořit jedinečnou cestičku na zahradě... k domu, na kompost, k zadní brance, na bylinkový záhon, do zahradního domku... Toto jsou nejfrekventovanější a nejzatěžovanější linie. Pokud k nim nevybudujeme cestu, brzy vzniknou častým vyšlapáváním holá místa, které hůře napravujeme.