Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod »POD PLOT a k PLOTU» Neviditelný obrubník GB78 černý


        

Neviditelný obrubník GB78 černý

novinka

 

Číslo produktu: 702 0078 00

Kompletní specifikace

Plastový obrubník GB58 (také tzv. neviditelný obrubníkskrytý obrubník) vhodný zejména pro ohraničení okrajů zatravňovací dlažby, zámkové dlažby nebo pro oddělení různých ploch v zahradách (např. chodníků, záhonů, povrchů z různých materiálů, mulčovací kůry okolo stromů, apod.).

Obrubník lze použít jako rovný, nebo ho tvarovat do oblouků. Před ohnutím obrubníku je potřeba nejprve nastřihnout zpevňující lem (viz obrázek v galerii). Obrubník také umožňuje uchycení hadice zavlažovacího systému nebo elektrického kabelu k osvětlení (viz obrázek v galerii).

Výška obrubníku: 58 mm
Délka obrubníku: 1 m
Šířka základny obrubníku: 75 mm

Použitý materiál je extrémně pevný a houževnatý, nepraská a neláme se. Prodáváme originální výrobek s CE certifikátem. Značka CE dokládá, že výrobek byl vyroben v Evropě, testován a posouzen podle evropských harmonizovaných norem a splňuje veškeré technické i legislativní požadavky.

Materiál je 100% recyklovaný a recyklovatelný Polyetylen, mrazuvzdorný a odolný proti UV záření.
Barva je tmavě šedá až černá, umožňující univerzální použití, velmi dobře splyne se zeminou i se štěrkovou výplní.
Jedná se o výrobek ze 100% recyklovaného plastu, barva se proto může u jednotlivých kusů nepatrně lišit.
Všechny uvedené rozměry i hmotnost mají toleranci +/- 3% v důsledku smršťování materiálu a v závislosti na teplotě.
Výrobek je ekologický, šetrný k životnímu prostředí a neutrální k podzemním vodám, odolný vůči alkoholu, kyselinám i zásadám (posypovým solím, amoniaku, kyselým dešťům, atd.).

Pro fixaci obrubníku je nutné dokoupit plastové nebo kovové hřeby (viz Související zboží). Pro měkké podloží (např. zemina) jsou vhodné plastové hřeby, pro pevnější podloží (jíl, zhutněný podklad) jsou vhodné kovové hřeby.

Na tento produk vám nabízíme zvýhodněné podmínky dopravy.
Možnost dopravy zdarma již při objednávce za 5000 Kč.
Maximální cena za dopravu 175 Kč po celé České republice. Čím vyšší cena objednávky, tím levnější doprava. Při objednávce nad 5000 Kč doprava zdarma (ceny včetně DPH).

Pozor - nelze kombinovat se zbožím z jiné kategorie ve stejné objednávce, jinak se vám tato doprava v košíku nezobrazí.