⇓ VYUŽIJTE naše AKČNÍ CENY na vybrané PLETIVA, 3D i 2D PANELY ⇓

Logo
Po až Pá 07:30 - 17:30 hod.
0 mj
za 0,00 Kč
*Váš nákupní košík je prázdný! *Vyberte si zboží a my Vám ho dle objemu dovezeme ZDARMA! *Navíc můžete získat dárek.
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle : (+420) 724 062 293
Novinky
08.12.2021
PLOTY KOVOVÉ, PROFILOVÉ a TAHOKOV
Poctivé ČESKÉ ploty promyšlené do posledního detailu. Tradiční kované ploty i moderní hliníkové a tahokov varianty. Reprezentativní a vkusný plot ... číst celé
05.01.2021
Betonové ploty
Betonové ploty jsou dostupnou ochranou každého domu nebo průmyslového objektu a vytvoří maximální bezpečí, soukromí i eleganci. Pokud vám jde hla... číst celé
06.03.2020
Drátěné koše a gabiony
Koše z 2D panelů jsou moderní se stabilní konstrukci a mnoha možnostmi využití. Mohou se používat například jako zpevňující prvek v terénu. Koše lze... číst celé
.
  1. Úvod
  2. GABIONY, KOŠE a SÍTĚ
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

GABIONY, KOŠE a SÍTĚ

jsou moderní a stabilní konstrukce s mnoha možnostmi využití. Mohou se používat například jako zpevňující prvek v terénu. Koše lze rovněž použít jako oplocení nebo jeho součást. Kromě bezpečnostní a stabilizační funkce také plní dekorativní funkci, lze je i ozelenit. Jejich použití je ekologické, rychlé a jednoduché. Vzhledem k montáži za sucha je možné realizovat stavby z gabionových konstrukcí v průběhu celého roku.

VYPRACUJEME VÁM CENOVOU NABÍDKU, DLE VAŠICH POŽADAVKŮ A ROZMĚRŮ.

 

VYBERTE SI Z NABÍDKY:

DOPORUČENÁ VELIKOST KAMENE

Velikost oka gabionových sítí jasně stanovuje minimální frakci kamene vhodného jako výplň gabionové konstrukce. Celkový vzhled plotu ovlivní nejen způsob jakým kámen uložíme, ale i poměr velikosti kamene ke oku gabionu a směr oka (vertikální / horizontální). V naší nabídce máme 2 typy gabionových systémů.

  1. Gabionové ploty – Premium a Praktik, u nichž je velikost oka konstantní 5 x 20cm.
  2. 2. Gabionové koše ze svařovaných sítí, které nabízíme ve třech velikostech oka 10 x 10cm / 5 x 10cm / 2,5 x 10cm.

Je třeba aby velikost kamene byla větší než jsou oka sítí, v opačném případě se nepodaří gabion naplnit. Obecně doporučená minimální frakce kamene do gabionů při oku 5 x 10cm a 10x10cm je 63-125mm. Při rozměru oka 2,5 x 10cm lze použít frakci 32-63mm / 63-125mm. Velikost oka 2,5 x 10cm se používá zejména při montáži gabionů se sypaným kamenem.

 

ZPŮSOBY PLNĚNÍ GABIONU KAMENEM

Existují 2 způsoby plnění gabionů kamenem: sypání, ukládání. Sypání kamene umožňuje ušetřit množství času, avšak výsledek bývá mírně “rozcuchaný” a neúhledný. Druhý způsob – ruční ukládání kamene – je časově náročnější proces, avšak celkový vzhled takto naplněného gabionu bude už navždy pastvou pro Vaše oči. Gabionové koše nabízíme v 3 tloušťkách – 30/50 / 100cm. Na rozdíl od gabionového plotu Praktik (20cm) a Premium (20-40cm) si koše vyžadují použití obrovského množství kamene. Právě z tohoto důvodu doporučujeme z pohledové strany plotu ručně poskládat Vámi zvolený kámen a zbytek objemu koše vysypat kamenem z nejbližšího lomu ve Vašem okolí. Tímto způsobem je možné ušetřit náklady a čas.

UPOZORNĚNÍ:

V současné době termín dodání může být delší, než je uvedeno u jednotlivých produktů. Ceny u některých produktů jsou pouze na dotaz z důvodu stále se měnících cen vstupních materiálu na českém i evropském trhu. Cena v každé objednávce bude před odesláním zboží vzájemně potvrzena nebo změněna dle aktuální kalkulace výrobců.

Děkujeme za pochopení této „nestandardní“ situace.

© 2018 PLETIVO - PLOTY 3nec | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz