⇓ VYUŽIJTE naše AKČNÍ CENY na vybrané PLETIVA, 3D i 2D PANELY ⇓

Logo
Po až Pá 07:30 - 17:30 hod.
0 mj
za 0,00 Kč
*Váš nákupní košík je prázdný! *Vyberte si zboží a my Vám ho dle objemu dovezeme ZDARMA! *Navíc můžete získat dárek.
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle : (+420) 724 062 293
Novinky
08.12.2021
PLOTY KOVOVÉ, PROFILOVÉ a TAHOKOV
Poctivé ČESKÉ ploty promyšlené do posledního detailu. Tradiční kované ploty i moderní hliníkové a tahokov varianty. Reprezentativní a vkusný plot ... číst celé
05.01.2021
Betonové ploty
Betonové ploty jsou dostupnou ochranou každého domu nebo průmyslového objektu a vytvoří maximální bezpečí, soukromí i eleganci. Pokud vám jde hla... číst celé
06.03.2020
Drátěné koše a gabiony
Koše z 2D panelů jsou moderní se stabilní konstrukci a mnoha možnostmi využití. Mohou se používat například jako zpevňující prvek v terénu. Koše lze... číst celé
.
  1. Úvod
  2. OPLOCENÍ MOBÍLNÍ a DOČASNÉ

OPLOCENÍ MOBÍLNÍ a DOČASNÉ

Napište nám poptávku!

 

Nabízíme dva typy pozinkovaných mobilních panelů, které se při shodné šířce 3455 mm liší svojí výškou. 

  • Panel F1 s výškou 1200 mm vyniká zejména snadnou manipulací a malou potřebou místa při přepravě i skladování. Tyto panely se často využívají také při řízení dopravy a uzavírkách silnic.
  • Panel F2 s výškou 2000 mm je robustnější a bezpečnější formu oplocení, ideální pro zajištění vstupu do soukromých objektů, dočasné oplocení staveb a jednorázové oplocení sportovních, kulturních a jiných veřejných společenských akcí.

Oba panely mají masivní rám zhotovený z trubek, výplň tvoří dráty o síle 3,3 mm. Velikost ok mobilních plotových panelů je 100 x 260 mm.

Rychlé a variabilní oplocení

Dalšími výhodami mobilního dočasného oplocení jsou nenáročná a rychlá instalace, a vysoká ekonomická návratnost daná opakovaným použitím mobilních panelů pro více akcí. Z důvodu dostatečné stability a bezpečnosti se panely mobilního oplocení ukotvují do betonových nebo plastbetonových podstavců, které se pokládají na pevný povrch. Mobilní panely lze vzájemně pevně spojovat pomocí speciálních mobilních spojek. Díky využití tohoto jednoduchého spojovacího systému je montáž dočasného oplocení velice variabilní a je možné ji kdykoli flexibilně pozměnit.

Otevírací brána z panelu

Mobilní branku o výšce 2000 mm a šířce 1200 mm je kompatibilní s mobilním oplocením z panelů F2. Nabízíme také mobilní branku o výšce 1200 mm a šířce 1200 mm, která vhodně doplní systém panelů F1.

Pokud potřebujete vytvořit širokou bránu s potřebným průjezdem např. pro nákladní auta, je možné postavit dva panely proti sobě, čímž vznikne mobilní dvoukřídlá brána. Na mobilní otevírací bránu je možné přeměnit jakýkoli mobilní panel pouze za pomoci závěsu a mobilního kolečka.

Doplňkové příslušenství

Také dodáváme mobilní vzpěry, které pomohou podepřít mobilní plot a zvýšit tak jeho stabilitu. V případě, že chcete zabránit vysoké prašnosti, nebo zamezit zvědavým pohledům kolemjdoucích, vandalů nebo zlodějů, doporučujeme na mobilní panely připevnit stínicí tkaninu. Součástí naší nabídky je také oranová celoplastová výstražná síť, která vhodně doplní jakýkoli systém mobilního oplocení.

UPOZORNĚNÍ:

V současné době termín dodání může být delší, než je uvedeno u jednotlivých produktů. Ceny u některých produktů jsou pouze na dotaz z důvodu stále se měnících cen vstupních materiálu na českém i evropském trhu. Cena v každé objednávce bude před odesláním zboží vzájemně potvrzena nebo změněna dle aktuální kalkulace výrobců.

Děkujeme za pochopení této „nestandardní“ situace.

© 2018 PLETIVO - PLOTY 3nec | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz