Novinky
17.11.2022
PLOTY KOVOVÉ, PROFILOVÉ a TAHOKOV
Poctivé ČESKÉ ploty promyšlené do posledního detailu. Tradiční kované ploty i moderní hliníkové a tahokov varianty. Reprezentativní a vkusný plot ... číst celé
05.01.2021
Betonové ploty
Betonové ploty jsou dostupnou ochranou každého domu nebo průmyslového objektu a vytvoří maximální bezpečí, soukromí i eleganci. Pokud vám jde hla... číst celé
.

KOVOVÉ VÝPLNĚ

si získávají čím dál tím větší oblibu, jsou oblíbenou formou pěkného vzhledového plotu, který skvěle plní funkci oplocení. Kovové ploty jsou  zcela originální a tvoří designový prvek vaší zahrady a domu. Nabízíme Vám originální kovové ploty ČESKÉ VÝROBY, které jsou vhodné  jak pro váš rodinný dům,tak i kdekoliv jinde si přejete.

Všechny prvky oplocení mají bezúdržbovou úpravu povrchu. Po sestavení a svaření všech částí projde celý díl kovaného plotu žárovým zinkováním. Následnou finální úpravou je nanášení práškové barvy, která se vypaluje v peci.

Spojení žárového zinkování s práškovou barvou zajišťuje perfektní ochranu proti korozi na více než 35 let bez další potřeby renovace. I díky tomu dáváme na naše vjezdové brány, vchodové branky, plotové dílce i sloupky zákazníkům 10 letou záruku.

Možnosti plotových výplní.

 

Po dohodě je možno vyrobit i jiné kombinace tvaru.

POPTÁVKA

  • provádíme jak zaměření tak i montáž bezúdržbových plotových dílů.
  • dají se kombinovat s kovovými sloupky, betonovou podezdívkou, či zděnými sloupky.
  • dodáme nesené, pojízdné i křídlové brány, ke kterým nabízíme i pohony bran na dálkové ovládání.
  • ploty, brány dodáváme a montujeme především v Moravskoslezském kraji.

Zhotovení plotů do čtyř až šesti týdnů od závazné objednávky.