Novinky
17.11.2022
PLOTY KOVOVÉ, PROFILOVÉ a TAHOKOV
Poctivé ČESKÉ ploty promyšlené do posledního detailu. Tradiční kované ploty i moderní hliníkové a tahokov varianty. Reprezentativní a vkusný plot ... číst celé
05.01.2021
Betonové ploty
Betonové ploty jsou dostupnou ochranou každého domu nebo průmyslového objektu a vytvoří maximální bezpečí, soukromí i eleganci. Pokud vám jde hla... číst celé
.
  1. Úvod
  2. GALERIE - REFERENCE
Pletivo STANDARDNÍ

Životnost a pevnost pletiv je dána zejména tloušťkou i kvalitou drátu a velikostí ok, proto dbejte na výběr pletiva vyrobeného z co nejsilnějšího drátu a malými oky. Pletivo Extrém+ (PLUS) o tloušťce 3,5 mm s oc.drátem 2,5 mm je pevnější až o 80%, než pletivo o tloušťce 2,4 mm s oc. drátem 1,4 mm.

pletivo, sloupky, brána a příslušenství.nové pletivo na původní sloupkypletivo, sloupky, branka, brána a příslušenstvípletivo, sloupky a příslušenstvípodhrabové desky, pletivo, sloupky, branka a příslušenstvípletivo, sloupky a příslušenstvípletivo, sloupky na patkách a příslušenstvípletivo sloupky a příslušenstvínové pletivo na původní sloupkyčerné pletivo, sloupky a příslušenstvíčerné pletivo, sloupky a příslušenstvípletivo, sloupky na zemních vrutech a příslušenstvípletivo, podhrabové desky, sloupky a příslušenstvínátěr branky, nové pletivo na původních sloupcích a bráněpletivo na původních sloupcích a bráně + ostnatý drát.pletivo na původních sloupcích a bráně + ostnatý drát.pletivo, sloupky a příslušenstvípletivo, podhrabové desky, sloupky a příslušenstvípletivo, sloupky a příslušenstvírenovace brány a brankypletivo, podhrabové desky, sloupky a příslušenstvípletivo na původních sloupcích a sítnicí textilie 60%pletivo, sloupky na zemních vrutech a příslušenstvíbranka, pletivo tl.d. 3mm, podhrabová deskapletivo tl.d. 3mm, sloupek 48, podhrabová deskapletivo tl.d. 3mm, sloupek 48, podhrabová deska
2D, 3D a ZENTURO panely

Rozdíl mezi svařovanými 2D, 3D a Zenturo panely je v síle použitého drátu a velikosti ok. Všeobecně platí pravidlo, čím silnější drát a menší oka, tím je oplocení pevnější.

brána, 2D panel, antracit, sloupky 40x60, podhrabová deska
PLOTOVÉ VÝPLNĚ - PLAST a DŘEVOPLAST

Reference Plotovky DŘEVOPLAST, TRAPLAST, PLASTPROFIL a DŘEVOPLAST DUOFUSE jsou jedny z nejodolnějších a nejtrvanlivějších bezúdržbových materiálů pro váš plot.  Jsou vyráběny v tradičních tvarech jako masivní profily s elegantním vzhledem. Probarvení přímo ve hmotě. Zaručuje ma-ximální odolnost vůči vnějším klimatickým vlivům a umožňuje po-užití i do extrémních podmínek.

Koše sypané

jsou moderní a stabilní konstrukce s mnoha možnostmi využití. Mohou se používat například jako zpevňující prvek v terénu. Koše lze rovněž použít jako oplocení nebo jeho součást. Kromě bezpečnostní a stabilizační funkce také plní dekorativní funkci, lze je i ozelenit. Jejich použití je ekologické, rychlé a jednoduché. Vzhledem k montáži za sucha je možné realizovat stavby z gabionových konstrukcí v průběhu celého roku.

Brány a Branky

nachází využití jak u zahrad, rodinných a bytových domů, tak u podnikatelských objektů, průmyslových areálů, veřejných prostor a sportovišť. Mimo standardní nabídky bran a branek, které najdete v nabídce e-shopu, vám nabízíme zakázkovou výrobou různých druhů branek a bran.